Recent News

Monday, February 20 2017

Fotografia lekarstwem na smutek

Może to truizm, ale każdy z nas chce, aby najważniejsze chwile w naszym życiu były najpiękniejsze. Dlatego miesiącami przygotowujemy się do ślubu czy wesela. Dopinamy wszystko na ostatni guzik. Poświęcamy na to wiele czasu i pieniędzy. Zależy nam na tym, żeby wszystko było tak jak sobie wymarzyliśmy. Długo dobieramy suknię i dodatki, aby w tym dniu prezentować się jak najlepiej. Nic więc dziwnego, że ten wielki dzień chcemy uwiecznić! Fotografia jest bardzo ważna w naszej kulturze. Codziennie oglądamy setki, jeśli nie tysiące zdjęć!

Widzimy je w reklamach, na bilbordach, na opakowaniach. Oglądamy je w internecie, a wreszcie sami je codziennie robimy! Niektórzy robią zdjęcia wszystkiego co napotkają na swojej drodze. Poczynając od śniadania na wieczornym treningu kończąc.

Czy to jest dziwne? Myślę, że nie. Każdy chce chwalić się swoim udanym życiem. Każdy z nas chce być szczęśliwy! Zależy nam na tym, żeby wszystko się udawało, więc robimy zdjęcia pięknym potrawom i ludziom. Chcemy otaczać się pięknem! Lubisz oglądać ładne fotografie, prawda? Każdy to lubi! Nie czuj się więc źle robiąc sobie zdjęcie. To wcale nie jest próżne. Kiedy będziesz czuła się brzydka i będziesz z tego powodu smutna będziesz mogła wrócić do tego zdjęcia i poprawić sobie nim humor. Zmotywuje Cię ono do poprawienia swojego wyglądu, bo przecież jeszcze tak niedawno wyglądałaś pięknie!

Pamiętaj jednak, że nie warto robić zdjęć, których więcej nie obejrzysz! Dlatego myślę, że robienie setki zdjęć jednemu budynkowi na wycieczce nie jest dobrym pomysłem - i tak do nich nie wrócisz!