Recent News

Saturday, March 18 2017

Zaproszenia na chrzest, urodziny i ślub najczęściej kupowanymi

Od początku mojej pracy jako grafik wykonałem bardzo wiele projektów. W ostatnich czasach zacząłem specjalizować się przede wszystkim w projektowaniu zaproszeń. Wszystko przez to, że coraz więcej osób szuka spersonalizowanych projektów, które pozwolą im się wyróżnić.

Niegasnąca moc zaproszeń na ślub

Muszę przyznać, że nie wyobrażam sobie, aby trend związany z wysyłaniem papierowych zaproszeń na ślub kiedykolwiek minął. Od wielu lat zamawiają u mnie zaproszenia pary, które szukają czegoś bardziej wyjątkowego, niż to, co oferują sklepy. Wszystko przez to, że w XXI liczy się indywidualność. Dostrzegłem to już dawno, dlatego zdanie i życzenia moich klienci jest dla mnie bardzo ważne.

Czy na urodziny nadal kupujemy zaproszenia?

Jeśli chodzi o urodziny to muszę przyznać, że sprawa wygląda różnie. Zgłaszają się do mnie przede wszystkim osoby, które organizują okrągłe urodziny. Poza tym oczywiście osoby kończące 18 lat zamawiają zaproszenia. Jednak muszę przyznać, że w pozostałych przypadkach ten trend już minął. Wszystko przez rozwój technologii.

Zaproszenia na chrzest nowym trendem

Odkąd pamiętam chrzciny były organizowane w domu przy najbliższej rodzinie. Jednak dziś jest już zupełnie inaczej, gdyż rodzice wolą wynająć salę i tam zaprosić swoich gości. Wszystko to sprawia, że otrzymuję coraz więcej zamówień na unikatowego zaproszenia na tę uroczystość. Tym bardziej, że takie zaproszenie staje się piękną pamiątką dla rodziców, najbliższej rodziny, ale także dla dziecka, kiedy dorośnie.