Recent News

Saturday, March 25 2017

Po co są wizytówki osobiste online?

Dla zdecydowanej większości moich klientów ważne jest podążanie za nowoczesnością i całkowity komfort. Dlatego też staram się sprostać temu zadaniu. W ten sposób podążam za trendami nadal pozostając po prostu grafikiem.

Co powinna zawierać wizytówka osobista?

Muszę przyznać, że dziś tworzę wizytówki dla bardzo wielu różnych osób. Tak naprawdę powodów jest wiele i również wymagań klientów nie mniej. Jednak zazwyczaj mają one krótko przedstawić daną osobę, aby można było się z nią jak najlepiej skontaktować. Przede wszystkim powinna zawierać dane takie jak imię, nazwisko, e-mail, numer telefonu oraz nazwa firmy. Do tego dodaję również logo firmy oraz coś, co bezpośrednio kojarzy się z wykonywaną profesją, aby wizytówka stała się bardziej wyjątkowa. Wszystko to daje niezwykle korzystny rezultat i doskonale spełnia swoją rolę.

Jak połączyć technologię z tradycją?

Z czasem zacząłem zauważać, że moi klienci zaczęli oczekiwać jeszcze dodatkowo czegoś więcej. Wszystko spowodowane były rosnącym dostępem do Internetu i rozwojem technologii. Wszystko to sprawiło to, że postawiłem na wizytówki osobiste online. W ten sposób sprawiłem, że każdy mógł zamawiać u mnie wizytówkę bez wychodzenia z domu. Tym samym zyskałem nowych klientów i zostałem doceniony przez wcześniejszych. Jestem pewien, że jest to jeden z ważniejszych kroków, które podjąłem podczas pracy jako grafik i zdecydowanie wyszedł on mi na dobre. Dlatego powtarzam, że warto zastanowić się nad połączeniem Internetu ze świadczonymi usługami.