Recent News

Friday, April 14 2017

Pamiątkowe zdjęcia ślubne

Pracuję w zakładzie fotograficznym, który zajmuje się przygotowywaniem wielu sesji okolicznościowych, w tym również ślubnych. Moim zadaniem nie jest jednak robienie zdjęć. Nadzoruję wszystkie prace związane z przygotowywaniem fotografii do opublikowania w formie cyfrowej. W standardowej usłudze przygotowuję zazwyczaj zwykłą kolekcję plików zapisanych na płycie DVD lub na pendrive.

Fotografia ślubna jest jednak na tyle wdzięczna, że można ją prezentować także w bardziej atrakcyjnej formie. Zazwyczaj proszony jestem o przygotowanie albumu multimedialnego. Taka galeria może zostać zamieszczona w internecie, dzięki czemu można do niej zajrzeć praktycznie w każdym miejscu z dostępem do sieci. Staram się, aby szata graficzna menu bardzo dobrze korespondowała z klimatem całej uroczystości. Dzięki temu każda fotografia ślubna może być wyświetlana z wykorzystaniem rozmaitych przejść lub efektów.

Taka galeria jest doskonałym pomysłem na prezent ślubny dla nowożeńców i może być pokazywana wszystkim znajomym. Jeżeli klient ma takie życzenie, jestem również w stanie zaprojektować prawdziwy album ze zdjęciami, który zostanie wyprodukowany w drukarni. Fotografia ślubna w tej formie pozwala na najbardziej tradycyjny i klasyczny jej odbiór. Z tego powodu bardzo często takie albumy zamawiane są jako prezent dla rodziców i teściów.