Recent News

Monday, April 17 2017

Profesjonalny plik do wydruku

Do każdego projektu podchodzę indywidualnie z bardzo dużym zaangażowaniem, dzięki czemu udało mi się wypracować bardzo wysoką pozycję na rynku i zdobyć masę zadowolonych klientów. Dla mnie grafika reklamowa, to nie tylko codzienna praca, ale przede wszystkim wielka pasja, z którą zawsze staram się podzielić ze swoimi klientami.

Każdy plik do wydruku przed przekazaniem do drukarni, jest przeze mnie bardzo dokładnie sprawdzany pod kątem technicznym, dzięki czemu macie zawsze 100% pewność, że w wasze ręce trafią druki z najwyższej światowej półki. Niepoprawne przygotowanie pliku, bardzo często wpływa na czas realizacji zamówienia, dlatego też warto skorzystać z moich kompleksowych usług.

Dzięki ogromnemu doświadczeniu jestem w stanie podjąć się nawet najtrudniejszych i najbardziej skomplikowanych zleceń. Warto wspomnieć również i o tym, że plik do wydruku sprawdzam nie tylko pod kątem technicznym, ale sprawdzam również błędy merytoryczne w projektach, dzięki czemu nie musicie martwić się również o błędy w tekstach itp. Spośród konkurencyjnych firm wyróżnia mnie pełen profesjonalizm, fachowe doradztwo oraz terminowość realizacji zleceń, która w tym zawodzie odgrywa bardzo ważną rolę.