Recent News

Thursday, May 11 2017

Zawieszka na butelkę - uświetnienie przyjęcia weselnego

Grafiką zajmuję się od dobrych kilku lat. Przez ten czas miałem okazję zaprojektować już naprawdę różnego rodzaju materiały reklamowe i nie tylko. Wraz z nadejściem kwietnia rozpoczyna się sezon ślubny, a ja mam coraz więcej zamówień z tym związanych. Coraz częściej pary Młode nie chcą kupować zwykłych zaproszeń w kiosku i decydują się na zlecenie projektu grafikowi. Klasyczny zestaw to w tym przypadku zaproszenie ślubne, winietka oraz zawieszka na butelkę. Wszystko oczywiście utrzymane w jednym stylu

Zaproszenia i winietki to elementy już w zasadzie dla każdego oczywiste. Jednak nie zawsze jest tak w przypadku zawieszek na butelki z alkoholem. Zdania w tej kwestii są wciąż dość mocno podzielone. Wiele osób uważa to za zbędny wydatek i zupełnie niepotrzebny gadżet. Tymczasem ciekawie zaprojektowane zawieszki są ciekawą ozdobą weselnego stołu, a przy tym wcale nie są takie drogie, zwłaszcza jeśli w jednym miejscu zamawia się od razu zaproszenia i winietki ślubne. Poza tym goście często traktują je jako swego rodzaju pamiątki i zabierają ze sobą do domu.

Warto też pamiętać, że kupione w sklepie butelki z wódką nie prezentują się zbyt efektownie, a wręcz przeciwnie. Tymczasem każda para młoda marzy o tym aby ich ślub i wesele było naprawdę wyjątkowe. Za sprawą takiego drobiazgu jak zawieszki na butelki stół może zyskać całkiem nowe oblicze. Poza tym to zawsze dodatkowy element dekoracyjny, co nie umknie żadnego wprawnemu oku. Zawieszki są szybkie do zamontowania w przeciwieństwie do popularnych kiedyś naklejek.