Recent News

Wednesday, July 12 2017

Szyld - perfekcyjny i idealny

Produkcja szyldów reklamowych to z pewnością nie bułka z masłem, ponieważ wymaga wiele pracy, zaangażowania, a przede wszystkich chwytliwego pomysłu.

Wszystko dobrze rozplanowane

Mogą być ogromne, przyciągające uwagę swoim rozmiarem, ale mogą być też małe, ale za to tak pomyślane, że trudno nie zawiesić na nich wzroku. Ich znaczenie jest ogromne ponieważ nie tylko reklamują, ale mają też pomóc w orientacji i trafieniu do celu, czyli na przykład do danej firmy. Moim zdaniem w przypadku szyldów trzeba zwrócić baczną uwagę na szczegóły. Wielu osobom wydaje się, że przy większych formatach nie mają one aż tak dużego znaczenia, ale jest to błąd. Powinny być solidnie i skrupulatnie zaprojektowane. To, co ja uważam za najważniejsze to prawidłowe rozplanowanie każdego szczegółu, aby informacja była czytelna i oczywista. Znajdować się na nim powinny tylko najważniejsze dane.

Najtańsze nie zawsze najgorsze

Zwykle do ich wykonania używa się różnych materiałów i tutaj raczej wszystko zależy od indywidualnych wymagań danego klienta. Czasami warto postawić na szyldy grawerowane w mosiądzu, a innym razem wystarczy szkło, aluminium, pleksi, czy PCV. W zależności od tego z czym mamy do czynienia są różne metody nanoszenia grafiki, niektóre szyldy są grawerowane, inne emaliowane. Ja często sięgam po takie rozwiązania jak folie samoprzylepne drukowane lub przycinane. Jest to chyba najtańsze rozwiązanie, ale odpowiednio wykonane z pewnością wielu osobom przypadnie do gustu i będzie się dobrze prezentowało.