Recent News

Thursday, May 4 2017

Warto zlecić projekt i druk teczek papierowych

Jako grafik pracujący w branży reklamowej, często spotykam się z klientami, którzy poszukują wymyślnych rozwiązań do zastosowania w reklamie firmy. A nie trzeba od razu sięgać po skomplikowane formy reklamy. Można zacząć od tych najprostszych, przydatnych przedmiotów codziennego użytku i innych gadżetów, które mogą zawierać przekaz reklamowych. Dla firm takim gadżetem, często niedocenianym, jest zwykła papierowa teczka.

Teczki papierowe przydatne w każdej firmie

Choć informatyzacja stale postępuje i coraz więcej danych czy informacji przechowuje się w formie cyfrowej, to nie da się całkowicie uciec od papieru. Zawsze będzie jakiś dokument, który będzie musiał mieć formę papierową. Żeby je było lepiej przenosić, warto włożyć je do papierowej teczki. I na takiej teczce właśnie polecam umieścić reklamę firmy w atrakcyjnej formie. Reklamowe teczki papierowe można wręczać klientom oraz kontrahentom wraz z dokumentami czy inny materiałami reklamowymi.

Druk teczek papierowych w drukarni

Projekt i wydruk teczek polecam zlecić profesjonalnej drukarni. Dziś takich nie brakuje. Można im zlecić również zaprojektowanie teczki. A same teczki są oferowane w różnych rodzajach. Można wybrać rodzaj papieru i jego uszlachetnienie czy skorzystać z dodatkowych opcji jak grzbiet, gumka do zamykania czy nacięcie na wizytówkę. Druk teczek papierowych jest dzięki technikom cyfrowym błyskawiczny i wkrótce po złożeniu zamówienia są one dostarczane pod wskazany adres. Teczki takie są z jednej strony niedrogie, a z drugiej skuteczne w przekazywaniu materiału marketingowego.