Recent News

Thursday, February 22 2018

Zmień swoje T-shirty!

Wielkimi krokami zbliżają się ciepłe dni. Najpierw majówka, a potem już rzut beretem do lata. Niektórzy przygotowują się na ten czas fizycznie: siłownia, zdrowe odżywianie, aktywności fizyczne. Ja nie narzekam na swoją sylwetkę, więc przygotowuję się trochę inaczej.

Otwierając swoją szafę ostatnio zauważyłem, że mam sporo kolorowych t-shirtów. Są one kolorowe, ale jednokolorowe. Nie mają żadnych wzorów. Są nudne. Zdecydowanie brakuje im letniego flow. Postanowiłem, że to zmienię i właśnie tak przygotowuję się do wakacji.

Wpisałem sobie w wyszukiwarkę: drukowanie na koszulkach, a tam mnóstwo ofert, zdjęć, przykładów świetnie odpicowanych ciuchów! Aż nie mogłem się napatrzeć, tyle tego było. Drukarnie oferujące takie usługi są rozsiane po całej Polsce, więc nie będzie problemu, żeby znaleźć jakąś blisko mojego miasta, a nawet w moim mieście.

Kiedy już wybrałem drukarnię, postanowiłem jeszcze raz przeszukać szafę. Wybrałem trzy t-shirty, które nadawały się do zadrukowania. Ale, ale... Oprócz koszulek musiałem też wybrać wzory. Drukarnie mają oczywiście w swojej ofercie jakieś, ale ja chciałem mieć coś swojego, wyjątkowego. A że jestem grafikiem, to zaprojektowanie odpowiednich napisów i obrazków nie jest dla mnie najmniejszym problemem. Otworzyłem więc znowu wyszukiwarkę, wpisałem: śmieszne teksty i już wiedziałem, co będę robił przez najbliższe dni.

I tak od nudnych, jednokolorowych koszulek, doszedłem do naprawdę odjazdowych, letnich ciuchów. I to naprawdę tanim kosztem, tworząc coś wyjątkowego.